preskoči na sadržaj

Salezijanska klasična gimnazija - s pravom javnosti

Raspored sati

1.K

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1. 8:00-8:45

KEM

GEO

GLAZ

HRV

MAT

2. 8:50-9:35

FIZ

FIZ

KEM

INF

HRV

3. 9:40-10:25

MAT

ENG

BIO

LIK

HRV

4. 10:45-11:30

HRV

ENG

MAT

GRČ

POV

5. 11:35-12:20

TZK

LAT

MAT

VJER

GRČ

6. 12:25-13:10

ENG

VJER

LAT

BIO

GRČ

7. 13:15-13:55

INF

INF

LAT

TZK

SRO

8. 14:00-14:40

GEO

POV

 

 

 

 

1.SA

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1. 8:00-8:45

MAT

HRV

FIZ

BIO

NJEM

2. 8:50-9:35

MAT

HRV

MAT

BIO

GEO

3. 9:40-10:25

KEM

ENG

KEM

ENG

VJER

4. 10:45-11:30

LIK

SRO

TZK

ENG

FIZ

5. 11:35-12:20

GEO

MAT

TZK

INF

INF

6. 12:25-13:10

VJER

GLAZ

POV

NJEM

LAT

7. 13:15-13:55

HRV

POV

 

LAT

HRV

8. 14:00-14:40

FRA/MK/WD

 

 

 

 

 

1.SB

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1. 8:00-8:45

MAT

MAT

TZK

HRV

FIZ

2. 8:50-9:35

MAT

GEO

VJER

HRV

MAT

3. 9:40-10:25

NJEM

NJEM

POV

LAT

LAT

4. 10:45-11:30

HRV

FIZ

GLAZ

KEM

INF

5. 11:35-12:20

BIO

ENG

BIO

KEM

HRV

6. 12:25-13:10

TZK

ENG

ENG

GEO

POV

7. 13:15-13:55

LIK

VJER

SRO

 

 

8. 14:00-14:40

FRA/MK/WD

 

INF

 

 

 

2.K

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1. 8:00-8:45

ENG

INF

MAT

VJER

GRČ

2. 8:50-9:35

ENG

TZK

HRV

FIZ

GRČ

3. 9:40-10:25

LAT

FIZ

HRV

MAT

ENG

4. 10:45-11:30

LAT

MAT

BIO

MAT

KEM

5. 11:35-12:20

HRV

POV

GRČ

KEM

POV

6. 12:25-13:10

BIO

SRO

GLAZ

LAT

HRV

7. 13:15-13:55

VJER

GEO

TZK

LIK

INF

8. 14:00-14:40

GEO

 

 

 

INF

 

2.SA

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1. 8:00-8:45

INF

MAT

HJ

NJEM

FIZ

2. 8:50-9:35

KEM

MAT

BIO

LIK

MAT

3. 9:40-10:25

HRV

TZK

MAT

INF

NJEM

4. 10:45-11:30

ENG

FIZ

KEM

GEO

BIO

5. 11:35-12:20

ENG

HRV

POV

LAT

LAT

6. 12:25-13:10

GEO

HRV

ENG

VJER

VJER

7. 13:15-13:55

 

GLAZ

PSIH

SRO

 

8. 14:00-14:40

 

FJ/MK/WD

TZK

POV

 

 

2.SB

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1. 8:00-8:45

NJEM

ENG

BIO

MAT

KEM

2. 8:50-9:35

INF

ENG

MAT

MAT

FIZ

3. 9:40-10:25

LIK

GLAZ

LAT

HRV

MAT

4. 10:45-11:30

POV

GEO

HRV

HRV

LAT

5. 11:35-12:20

VJER

FIZ

ENG

BIO

VJER

6. 12:25-13:10

HRV

KEM

PSIH

POV

TZK

7. 13:15-13:55

SRO

TZK

NJEM

INF

 

8. 14:00-14:40

 

FJ/MK/WD

GEO

 

 

 

3.K

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1. 8:00-8:45

LAT

ENG

HRV

MAT

GRČ

2. 8:50-9:35

LAT

ENG

HRV

MAT

GRČ

3. 9:40-10:25

GEO

BIO

FIZ

HRV

MAT

4. 10:45-11:30

FIZ

NJEM

LAT

VJER

ENG

5. 11:35-12:20

LIK

GLAZ

PSIH

GRČ

HRV

6. 12:25-13:10

SOC

TZK

NJEM

KEM

LOG

7. 13:15-13:55

TZK

KEM

POV

BIO

POV

8. 14:00-14:40

VJER

SOC

SRO

 

 

 

3.SA

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1. 8:00-8:45

SOC

FIZ

INF

LIK

MAT

2. 8:50-9:35

BIO

NJEM

PSIH

GEO

NJEM

3. 9:40-10:25

MAT

HRV

VJER

KEM

FIZ

4. 10:45-11:30

MAT

BIO

HRV

POV

HRV

5. 11:35-12:20

INF

KEM

HRV

ENG

TZK

6. 12:25-13:10

EJ

SOC

GEO

ENG

SRO

7. 13:15-13:55

POV

FJ/MK

GLAZ

VJER

 

8. 14:00-14:40

TZK

LOG

 

 

 

 

3.SB

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1. 8:00-8:45

HRV

HRV

ENG

INF

BIO

2. 8:50-9:35

NJEM

HRV

ENG

HRV

KEM

3. 9:40-10:25

BIO

MAT

PSI

FIZ

GEO

4. 10:45-11:30

SOC

GLAZ

FIZ

LIK

MAT

5. 11:35-12:20

ENG

SOC

NJEM

TZK

MAT

6. 12:25-13:10

SRO

INF

KEM

TZK

POV

7. 13:15-13:55

GEO

FJ/MK

 

 

LOG

8. 14:00-14:40

POV

VJER

 

 

VJER

 

4.K

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1. 8:00-8:45

FIZ

NJEM

MAT

GEO

HRV

2. 8:50-9:35

HRV

BIO

TZK

KEM

FIZ

3. 9:40-10:25

HRV

SRO

VJER

NJEM

KEM

4. 10:45-11:30

GEO

MAT

ENG

BIO

GLAZ

5. 11:35-12:20

LAT

MAT

ENG

FIL

ENG

6. 12:25-13:10

POV

LAT

HRV

GLAZ

VJER

7. 13:15-13:55

PIG

TZK

POV

GLAZ

FIL

8. 14:00-14:40

 

 

GLAZ

LAT

 

 

4.SA

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

 

 

FJ/MK

 

 

 

1. 8:00-8:45

BIO

TZK

VJER

FIZ

ENG

2. 8:50-9:35

PIG

INF

GLAZ

NJEM

ENG

3. 9:40-10:25

FIZ

GEO

MAT

FIL

BIO

4. 10:45-11:30

SRO

KEM

NJEM

INF

MAT

5. 11:35-12:20

FIK

HRV

KEM

GEO

MAT

6. 12:25-13:10

HRV

HRV

TZK

LIK

HRV

7. 13:15-13:55

 

POV

ENG

POV

VJER

8. 14:00-14:40

 

 

 

 

 

 

4.SB

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

 

 

FJ/MK

 

 

 

1. 8:00-8:45

HRV

BIO

VJER

KEM

GEO

2. 8:50-9:35

HRV

MAT

FIZ

VJER

BIO

3. 9:40-10:25

PIG

MAT

TZK

MAT

HRV

4. 10:45-11:30

KEM

HRV

ENG

FIZ

FIL

5. 11:35-12:20

NJEM

POV

GLAZ

NJEM

SRO

6. 12:25-13:10

LIK

POV

POV

ENG

INF

7. 13:15-13:55

 

 

GEO

ENG

TZK

8. 14:00-14:40

 

 

FIL

INF

 

 


Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Linkovi

CMS za škole logo
Salezijanska klasična gimnazija - s pravom javnosti / Vukovarska 62, HR-51000 Rijeka / www.gimnazija-klasicna-salezijanska-ri.skole.hr / ured@gimnazija-klasicna-salezijanska-ri.skole.hr
preskoči na navigaciju